Szybkie linki

Ścieżka nawigacyjna

Treść strony

Wykaz sołtysów lata 2015-2019

  1.  Sołectwo Arkadia
        Sołtys - Lucyna Szostek
    Skład osobowy Rady Sołeckiej
       1) Szostek Lucyna
       2) Bury Henryk
       3) Trukawka Mirosława
       4) Siekierska Halina
       5) Szkup Grzegorz


  2. Sołectwo Bednary-Kolonia
         Sołtys - Anna Dziemdziela
    Skład osobowy Rady Sołeckiej
       1) Dziemdziela  Anna
       2) Papiernik Tomasz
       3) Nowak Wiesława


  3. Sołectwo Bednary
         Sołtys - Hanna Radomska
    Skład osobowy Rady Sołeckiej
       1) Radomska Hanna
       2) Nowak Stanisław
       3) Miodek Krzysztof
       4) Figat Krzysztof
       5) Stasiarczyk Maciej
       6) Myczka Andrzej
       7) Wawrzyniak Danuta


  4. Sołectwo Bełchów Osiedle
         Sołtys - Kazimierz Kowara

    Skład osobowy Rady Sołeckiej
       1) Kowara Kazimierz
       2) Szlaski  Marek
       3) Lenartowicz Janusz
       4) Dratwa Irena
       5) Wyszogrodzka Joanna
       6) Pruk Tadeusz
       7) Obal Kazimierz


  5. Sołectwo Bełchów
         Sołtys - Teresa Multan

    Skład osobowy Rady Sołeckiej
       1) Multan Teresa
       2) Pierzankowski Jan
       3) Tartanus Marian
       4) Kołodziejczyk Danuta
       5) Pierzankowski Rafał
       6) Tomczak Bogusława
       7) Życki Krzysztof


  6. Sołectwo Bobrowniki
         Sołtys - Krystyna Kaczor

    Skład osobowy Rady Sołeckiej
       1) Kaczor Krystyna
       2) Mikołajczyk Stanisława
       3) Domińczak  Łukasz
       4) Zabrzewska Ewa
       5) Grzejszczak Zofia
       6) Moskwa Czesław
       7) Pruk Radosław


  7. Sołectwo Chyleniec
         Sołtys - Łucja Świątkowska

    Skład osobowy Rady Sołeckiej
       1) Świątkowska Łucja
       2) Żułma Mieczysław
       3) Burzyńska Krystyna
       4) Stępniak Wiesław


  8. Sołectwo Dzierzgów
         Sołtys - Marzenna Kosmatka

    Skład osobowy Rady Sołeckiej
       1) Kosmatka Marzenna
       2) Brandt Janina
       3) Kroć Karol
       4) Tręboszka Sylwia
       5) Wierzbicki Stanisław
       6) Pliszka Józef
       7) Zagawa Danuta


  9. Sołectwo Dzierzgówek
         Sołtys - Mariusz Pękosz

    Skład osobowy Rady Sołeckiej
       1) Pękosz Mariusz
       2) Napiórkowski Andrzej
       3) Wyszogrodzki Marcin
       4) Kromska Ewa
       5) Płużka Robert
       6) Domeradzka Alicja
       7) Osóbka Krzysztof


  10. Sołectwo Janowice
         Sołtys - Anna Wójcik

    Skład osobowy Rady Sołeckiej
       1) Wójcik Anna
       2) Gratys Jadwiga
       3) Kowalczyk Witold
       4) Czapnik Piotr
       5) Szczepanik Hanna


  11. Sołectwo Julianów
         Sołtys - Renata Moskalewicz
    Skład osobowy Rady Sołeckiej
       1) Moskalewicz  Renata
       2) Antosik Dariusz
       3) Bury Mirosław
       4) Szaleniec Paweł


  12. Sołectwo Karolew
         Sołtys - Jan Jankowski
    Skład osobowy Rady Sołeckiej
       1) Jankowski Jan
       2) Blus Tadeusz
       3) Werle  Janina
       4) Grabiński Paweł
       5) Łukawska Hanna


  13. Sołectwo Kompina
         Sołtys - Marianna Bolimowska
    Skład osobowy Rady Sołeckiej
       1) Bolimowska  Marianna
       2) Czapnik Roman
       3) Biernacki  Jan
       4) Kotlarski Jacek
       5) Materkowski Krzysztof
       6) Modrak Edward
       7) Szczęsny Witold


  14. Sołectwo Michałówek
         Sołtys - Ewa Musiał
    Skład osobowy Rady Sołeckiej
       1) Musiał  Ewa
       2) Chojecki Henryk
       3) Rogala Anna


  15. Sołectwo Mysłaków
         Sołtys - Marta Tybuś
    Skład osobowy Rady Sołeckiej
       1) Tybuś Marta
       2) Pruk Tomasz
       3) Zajączkowski Adam
       4) Bratkowska Ewa
       5) Dylewski Rafał


  16. Sołectwo Nieborów
        Sołtys - Irena August
    Skład osobowy Rady Sołeckiej
       1) August Irena
       2) Lepieszka Mariusz
       3) Odolczyk Wiesława
       4) Staszewski Edward
       5) Rosak Tadeusz


  17. Sołectwo Patoki
         Sołtys - Ewa Szczęsna
    Skład osobowy Rady Sołeckiej
       1) Szczęsna Ewa
       2) Popowski Piotr
       3) Franaszek Henryk
       4) Chojecka Małgorzata


  18. Sołectwo Piaski
         Sołtys - Bogdan Soliński
    Skład osobowy Rady Sołeckiej
       1) Soliński Bogdan
       2) Szymański Henryk
       3) Oksznajczyk Jerzy
       4) Odolczyk Wiesław
       5) Makowski Jacek


  19. Sołectwo Sypień
         Sołtys - Zofia Pacler
    Skład osobowy Rady Sołeckiej
       1) Pacler Zofia
       2) Bury Marek
       3) Stasiarczyk Lech
       4) Dudziński Sławomir
       5) Majchrzak Krzysztof


  • opublikował: Paweł Tartanus
    data publikacji: 2015-02-27 13:27
  • zmodyfikował: Paweł Tartanus
    ostatnia modyfikacja: 2015-02-27 09:07

Adres

Urząd Gminy Nieborów

Al. Legionów Polskich 26

99-416 Nieborów

 

Kontakt

Dane kontaktowe

Telefony:
+48 46 838 56 13
+48 46 838 56 65
+48 46 838 56 58

Adresy e-mail:

Urząd Gminy
Rada Gminy

Godziny

Godziny urzędowania

poniedziałek 7:00-15:00
wtorek 7:00-15:00
środa 7:00-15:00
czwartek 7:00-15:00
piątek 7:00-15:00

  

Stopka strony

w górę
Ułatwienia dostępu        Przeczytaj oświadczenie o dostępności
zamknij
Rozmiar czcionki
Wersja o wysokim poziomie kontrastu
Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.