Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Gminy Nieborów

Wyszukiwarka

Odnośniki

Banery

 • epuap
 • Mapa Gminy
 • Punkty nieodpłatnego poradnictwa

Przejdź do: www.nieborow.pl

Treść strony

Organizator zgromadzenia, o którym mowa w art. 21 ustawy z dnia 24 lipca 2015 r. Prawo o zgromadzeniach (Dz.U. poz. 1485), zawiadamia o zamiarze zorganizowania zgromadzenia właściwe gminne (miejskie) centrum zarządzania kryzysowego, a w przypadku gdy w danej gminie nie zostało ono utworzone – wojewódzkie centrum zarządzania kryzysowego, nie wcześniej niż na 30 dni i nie później niż na 2 dni przed planowaną datą zgromadzenia, podając:

 1. imię i nazwisko organizatora zgromadzenia, jego numer PESEL albo rodzaj i numer dokumentu tożsamości w przypadku osoby nieposiadającej numeru PESEL, adres poczty elektronicznej i numer telefonu umożliwiające kontakt z nim,
 2. datę, godzinę i miejsce rozpoczęcia zgromadzenia, przewidywany czas trwania, przewidywaną liczbę uczestników oraz ewentualną trasę przejścia ze wskazaniem miejsca zakończenia zgromadzenia,
 3. ewentualne zagrożenia, które w jego ocenie mogą pojawić się w trakcie zgromadzenia.

 
W związku z tym, że w Gminie Nieborów nie zostało utworzone gminne centrum zarządzania kryzysowego, powyższe zawiadomienia o zamiarze zorganizowania zgromadzenia przyjmuje:

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego

Metryka

 • autor lub odpowiedzialny za treść: Paweł Tartanus
  data wytworzenia: 2015-10-21
 • opublikował: Paweł Tartanus
  data publikacji: 2015-10-21 12:59

Zgromadzenie 1/2022

W dniu 09.02.2022 r. planowane jest zorganizowanie zgromadzenia publicznego, którego rozpoczęcie przewidywane jest na godzinę 10:00.
Zgromadzenie publiczne odbedzie sie w postaci przejazdu zwartej kolumny 40 traktorów rolniczych i samochodów osobowych. Rozpoczęcie odbędzie sie na parkingu przy stacji paliw w Sierakowicah Prawych, skąd kolumna ruszy w kierunku Skierniewic, drogą krajową nr 70. 
W Skierniewicach zaplanowany jest przejazd ulicami: ul. Łowicka nastepnie ul. Księdza Kardynała Prymasa Stefana Wyszyńskiego, ul. Aleja Macieja Rataja i ul. Pieniążka. Na rondzie u zbiegu ulic: Pieniążka, Rawskiej i Granicznej kolumna zawróci i tą samą trasą będzie jechać do ronda przy zjeździe z zautostrady A2 Skierniewice/Łowicz. Zakończenie przejazdu kolumny zaplanowane jest w miejscu rozpoczecia.

Metryka

 • opublikował: Marcin Antonik
  data publikacji: 2022-02-09 10:43

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 11121
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2022-02-09 10:43:15