Odnośniki

Fotokod z linkiem do niniejszej strony

Fotokod

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka
-- w całym serwisie

Menu

Nawigacja

Treść strony

Wykaz sołtysów lata 2019-2024

  1.  Sołectwo Arkadia
        Sołtys - Lucyna Szostek
    Skład osobowy Rady Sołeckiej
       1) Lucyna Szostek
       2) Grzegorz Szkup
       3) Mirosława Trukawka
       4) Wiesław Kaluga
       5) Halina Siekierska


  2. Sołectwo Bednary-Kolonia
         Sołtys - Anna Dziemdziela
    Skład osobowy Rady Sołeckiej
       1) Anna Dziemdziela
       2) Stanisław Tybuś
       3) Wiesława Nowak


  3. Sołectwo Bednary
         Sołtys - Hanna Radomska
    Skład osobowy Rady Sołeckiej
       1) Hanna Radomska
       2) Krzysztof Tybuś
       3) Danuta Wawrzyniak
       4) Krzysztof Miodek
       5) Zygmunt Kapusta
       6) Mirosław Pacler
       7) Andrzej Myczka


  4. Sołectwo Bełchów Osiedle
         Sołtys - Marek Sekuła

    Skład osobowy Rady Sołeckiej
       1) Marek Sekuła
       2) Dariusz Kosmatka
       3) Kazimierz Kowara
       4) Anna Kacprzak
       5) Tadeusz Pruk
       6) Irena Dratwa
       7) Anna Chmielak


  5. Sołectwo Bełchów
         Sołtys - Teresa Multan

    Skład osobowy Rady Sołeckiej
       1) Teresa Multan
       2) Jan Pierzankowski
       3) Danuta Kołodziejczyk
       4) Rafał Pierzankowski
       5) Bogusława Tomczak
       6) Jakub Michalak
       7) Monika Papiernik


  6. Sołectwo Bobrowniki
         Sołtys - Emilia Burzyńska

    Skład osobowy Rady Sołeckiej
       1) Emilia Burzyńska
       2) Zofia Grzejszczak
       3) Stanisława Mikołajczyk
       4) Czesław Moskwa
       5) Radosław Pruk
       6) Edyta Siatkowska
       7) Mirosław Szymański


  7. Sołectwo Chyleniec
         Sołtys - Łucja Świątkowska

    Skład osobowy Rady Sołeckiej
       1) Łucja Świątkowska
       2) Krystyna Burzyńska
       3) Damian Borowiec
       4) Zbigniew Korolczuk


  8. Sołectwo Dzierzgów
         Sołtys - Marzenna Kosmatka

    Skład osobowy Rady Sołeckiej
       1) Marzenna Kosmatka
       2) Danuta Zagawa
       3) Sylwia Tręboszka
       4) Aneta Kubel
       5) Krzysztof Salamon
       6) Jacek Szwed
       7) Karol Kroć


  9. Sołectwo Dzierzgówek
         Sołtys - Mariusz Pękosz

    Skład osobowy Rady Sołeckiej
       1) Mariusz Pękosz
       2) Krzysztof Osóbka
       3) Justyna Pokrop
       4) Ewa Kromska
       5) Marcin Wyszogrodzki
       6) Paweł Bystroński
       7) Robert Płużka


  10. Sołectwo Janowice
         Sołtys - Anna Wójcik

    Skład osobowy Rady Sołeckiej
       1) Anna Wójcik
       2) Jadwiga Gratys
       3) Alina Kowalczyk
       4) Lucjan Wilkoszewski
       5) Hanna Szczepanik


  11. Sołectwo Julianów
         Sołtys - Danuta Siemińska
    Skład osobowy Rady Sołeckiej
       1) Danuta Siemińska
       2) Mirosław Bury
       3) Paweł Szaleniec
       4) Mariusz Zwoliński


  12. Sołectwo Karolew
         Sołtys - Janina Szymańska
    Skład osobowy Rady Sołeckiej
       1) Janina Szymańska
       2) Elżbieta Czarnota
       3) Dariusz Oksznajczyk
       4) Ewa Roganowska
       5) Leszek Torucki


  13. Sołectwo Kompina
         Sołtys - Marianna Bolimowska
    Skład osobowy Rady Sołeckiej
       1) Marianna Bolimowska
       2) Grzegorz Grzywacz
       3) Marek Miziołek
       4) Jacek Mycka
       5) Andrzej Plichta
       6) Ewa Szczepanik
       7) Edward Wołek


  14. Sołectwo Michałówek
         Sołtys - Sylwia Chojecka
    Skład osobowy Rady Sołeckiej
       1) Sylwia Chojecka
       2) Sylwia Jagoda
       3) Ewa Musiał
       4) Jakub Paradowski


  15. Sołectwo Mysłaków
         Sołtys - Jagoda Podrażka
    Skład osobowy Rady Sołeckiej
       1) Jagoda Podrażka
       2) Dariusz Tybuś
       3) Andrzej Grzejszczak
       4) Ewa Bratkowska
       5) Łukasz Pelski


  16. Sołectwo Nieborów
        Sołtys - Irena August
    Skład osobowy Rady Sołeckiej
       1) Irena August
       2) Włodzimierz Tomczak
       3) Grzegorz Sobieraj
       4) Edward Staszewski
       5) Przemysław Pach


  17. Sołectwo Patoki
         Sołtys - Ewa Szczęsna
    Skład osobowy Rady Sołeckiej
       1) Ewa Szczęsna
       2) Małgorzata Chojecka
       3) Henryk Franaszek
       4) Adam Kuśmirek


  18. Sołectwo Piaski
         Sołtys - Bogdan Soliński
    Skład osobowy Rady Sołeckiej
       1) Bogdan Soliński
       2) Jerzy Oksznajczyk
       3) Wiesław Odolczyk
       4) Jacek Makowski
       5) Czesław Kosiorek


  19. Sołectwo Sypień
         Sołtys - Zofia Pacler
    Skład osobowy Rady Sołeckiej
       1) Zofia Pacler
       2) Marek Bury
       3) Lech Stasiarczyk
       4) Sławomir Dudziński
       5) Alicja Majchrzak


  • opublikował: Paweł Tartanus
    data publikacji: 2019-02-15 11:00
  • zmodyfikował: Paweł Tartanus
    ostatnia modyfikacja: 2019-02-15 11:00

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 4965
Ostatnia aktualizacja obecnej strony: 2019-02-15 11:08

Urząd Gminy Nieborów

Al. Legionów Polskich 26

99-416 Nieborów

 

Dane kontaktowe

Telefony:
+48 46 838 56 13
+48 46 838 56 65
+48 46 838 56 58

Adresy e-mail:

Urząd Gminy
Rada Gminy

Godziny urzędowania

poniedziałek 10:00-18:00
wtorek 7:00-15:00
środa 7:00-15:00
czwartek 7:00-15:00
piątek 7:00-15:00

  

Odnośniki

Metryka strony BIP

Licznik odwiedzin strony BIP: 354352
Ostatnia aktualizacja strony BIP: 2019-07-10 09:52

Stopka strony